Dyżury pracowników socjalnych

Kontakt

Dodatkowe informacje

Dodatkowe informacje:

 

 

Anna Brambor - Pracownik Socjalny

tel. 695 055 105
e-mail:  anna.brambor@mops-lubon.pl

 

Anna Dudek - Specjalista Pracy Socjalnej

tel. 695 555 614
e-mail: anna.dudek@mops-lubon.pl

 

Anna Fischer - Pracownik Socjalny

tel. 695 055 483
email: anna.fischer@mops-lubon.pl

 

Anna Koralewska-Gołembiewska  - Pracownik Socjalny

email: anna.koralewska-golembiewska@mops-lubon.pl

 

Katarzyna Łukaszewska - Pracownik Socjalny

tel. 695 555 156
email:  katarzyna.lukaszewska@mops-lubon.pl

 

Magdalena Marciniak - Pracownik Socjalny

email: magdalena.marciniak@mops-lubon.pl

 

Izabela Siwiak - Pracownik Socjalny

tel. 695 555 163
e-mail izabela.siwiak@mops-lubon.pl

 

Maciej Siwiak - Starszy Pracownik Socjalny
tel. 695 555 094
e-mail maciej.siwiak@mops-lubon.pl

 

Anna Trelka - Specjalista Pracy Socjalnej
tel. 695 055 005
email anna.trelka@mops-lubon.pl

 

© 2011 Miejski ośrodek pomocy społecznej w Luboniu.
By: Fresh Joomla templates
Wspiera: Firma informatyczna Poznań SupportIT, Naprawa komputerów Poznań